31 grudnia 2016

Podsumowanie roku 2016

Witam w sylwestrowy wieczór! :D

Już za kilka godzin przywitamy 2017 rok! Oznacza to, że pora na podsumowanie naszego dobrego, starego 2016 ^-^

W Star Stable ten rok wniósł bardzo wiele. Po raz pierwszy pojawiły się dwa nowe tereny - Półwysep Południowego Kopyta, czyli PPK, a także Miasto Jorvik. Myślę, że większość woli ten pierwszy obszar, ponieważ jest większy i można się tam poruszać konno. Natomiast w Mieście naszych rumaków wprowadzić nie możemy, niestety... Poza tym pojawiły się nowe animacje, które na pewno wszystkim się spodobały, ponieważ nasze postacie nie stoją już bezczynnie, a urozmaicone są w przeróżne gesty!
Inną, jedną z największych aktualizacji, było powiększenie stajni macierzystej. Wcześniej mogliśmy trzymać w stajni w boksach 9 koni, a na jednym (10) jeździliśmy. Pozostałe musiały wylądować na płatnej Wyspie Koni, na której miały opiekę i zawsze wracały do nas z uśmiechniętą buźką. Teraz mamy do dyspozycji 12 boksów, lecz możemy zwiększyć ich ilość do 14, 16 lub 18. Pozostałe konie możemy trzymać na prywatnym, darmowym Padoku, jednak jeśli nie wykupimy stajennej, to także nimi musimy się opiekować, co jest u mnie zdecydowanie na minus.
Kolejną zmianą było pojawienie się cieni w grze. Ja osobiście bardzo je lubię, jednak nie korzystam z nich często z powodu lagów w grze, co towarzyszy także innym graczom. Niestety te wszystkie ulepszenia podnoszą także wymagania naszych sprzętów, by gra działa sprawnie i bez żadnych przeszkód. Optymalizacja gry niestety w tym roku znacznie spadła.
Dodatkowo pojawiły się 2 nowe serwery: Sunbeam Meadow oraz Rainbow River.

Ok, teraz zmiany, które zaszły bardziej w mojej osobie (?). Otóż kupiłam Lifetime, na którego bardzo długo czekałam. Na blogu wprowadziłam nową serię, która cieszy się największym poparciem z moich wszystkich poprzednich - "Creating my... horse!". Zyskałam wielu nowych czytelników i mam nadzieję, że w 2017 zyskam Was jeszcze więcej! :D
Poza tym doszłam do grona adminek na znanej stronce na Facebooku Star Stable Online PL. Mam nadzieję, że będę mogła zostać tam na dłużej, póki co jestem na okresie próbnym ;) Dodatkowo zostałam także wybrana na jedną z liderek w klubie. Bardzo dziękuję Cat za tą szansę, mam nadzieję, że nie zawiodę Ciebie jak i pozostałych Hunterek ♥

Hm, cóż tu więcej dodać? Zauważyłam w sobie wiele zmian, dostrzegłam więcej cech, odkryłam to, czego wcześniej o sobie nie wiedziałam. Mam nadzieję, że w Nowym Roku poznam siebie jeszcze lepiej, choć może to zabrzmieć nieco dziwnie :P

A więc moi drodzy, szczęśliwego Nowego Roku! Życzę, by wniósł on wiele dobrego w Waszym życiu, byście spełnili swoje marzenia i rozwijali swoje pasje i zainteresowania. Wszystkiego dobrego! ♥1 komentarz:

Spodobał Ci się post? Masz jakieś rady, sugestie, pytania? Zostaw po sobie ślad w postaci komentarza, będzie mi naprawdę bardzo miło i z pewnością przeczytam każde Twoje słowo! Jednak przed tym pamiętaj o kilku zasadach:
► Nie używaj wulgaryzmów, nie obrażaj innych komentujących.
► Staraj się używać poprawnej polszczyzny, pamiętaj o ortografii oraz interpunkcji.
► Swoją opinię postaraj się umieścić w jednym, maksymalnie dwóch komentarzach, by nie robić spamu.
► Nie rozsyłaj łańcuszków, linków do fałszywych bądź niebezpiecznych stron.

UWAGA: Jeśli zobaczysz gdzieś link do stron mówiących o hackach do gry, pod żadnym pozorem NIE KLIKAJ w niego. Takie komentarze są przeze mnie usuwane, gdy tylko je widzę.